شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

آرایشگاه مردانه

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

کوتاهی و اصلاح

راهنمایی کردن به مشتری در انتخاب مدل مو سخت ترین کار یه آرایشگر است که نیاز به دقت و فکر کردن زیاد دارد. کوتاهی و اصلاح مو باید اول با توجه به تیپ و شخصیت موقعیت کاری و اجتماعی مشتری انجام شود در عین حال باید مدلی انتخاب شود که به زیباتر شدن چهره کمک کند. چرا که مو در زیبایی تاثیر شگرفی دارد.

شاید دیده باشید که خیلی ها حتی زمانی که کچل می کنن هم خوش تیپ بنظر می آیند این به این است که آنها فرم کلی سرشان ایده آل است

هنر یک آرایشگر این است که به وسیله ی کوتاهی و اصلاح مو و موارد ریز دیگر مثل اندازه ی خط ریش ها فرم سر را تا جایی که امکان دارد به فرم ایده آل تبدیل کند


تازه های مد


آنچه را که باید در مورد تازه های مد بدانید این است که نمی توان معیاری جهانی برای آنها ارائه داد و انتظار داشت که تازه های مد در سراسر جهان یکسان باشند. آنچه که ممکن در قسمتی از جهان از تازه های مد به حساب می آید در قسمتی دیگر از جهان چندان طرفداری ندارد. این قضیه در مورد موی سر و آرایش چهره نیز صدق می کند و مدعای آن روش های مختلف آرایش سر و صورت در جامعه است که در طیفی گسترده قرار دارد. اما نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که حتی جدیدترین مدهای اصلاح موی سر و صورت باید به تناسب چهره و نوع آریش نهایت توجه را داشته باشند. نکته ای دیگر که باید در خصوص مد در آرایش موها به آن توجه کرد تفاوت بین اصلاح مو و شانه کردن مو می باشد؛ بعضی از مدها در اصلاح مو مشابه هستند یا تفاوت های بسیار جزئی دارند اما در مورد نحوۀ شانه کردن مو است که تفاوت می یابند. علاوه بر موارد فوق خصوصیات زیستی افراد همچون سن و عواملی دیگر همچون شغل و جایگاه افراد تعیین یک مد را به عنوان جدیدترین مد غیر ممکن می کند.

بهترین آرایشگاه مردانه


باید به این نکته توجه داشته باشد که آرایشگری تنها حرفه نیست بلکه هنری بسیار ظریف است که نقش آن را می توان به روشنی در چهرۀ افراد دید. بهترین آرایشگاه مردانه قطعا مکانی است که در آن هنر و دانش آرایشگری به هم آمیخته شده و نهایتا می توانند بهترین تناسب را در چهرۀ افراد ایجاد کنند. چنانچه آرایشگر از توانایی بالایی در شناخت ساختار چهرۀ افراد برخوردار باشد می تواند طیفی گسترده ای از مشتریان را به خود جذب کند. بهترین آرایشگاه مردانه از پرسنلی برخوردار است که با آگاهی از ابعاد زیبایی شناختی چهره می توانند هماهنگی بالایی بین موهای سر و صورت و قالب چهره فراهم کنند. بنابراین باید آرایشگاهی را به عنوان بهترین آرایشگاه مردانه در ذهن خود داشته باشید که در چهرۀ مشتریانی که از آنجا خارج می شوند نهایت هارمونی و تعادل را ببینید. در این صورت است که شما نیز از رفتن به چنین محیطی چشم پوشی نخواهید کرد.

خدمات حرفه ای داماد


اگر دنبال آنید تا آرایشگاهی را پیدا کنید که در آن خدمات حرفه ای داماد صورت می گیرد باید به این نکته توجه داشته باشید که چنین آرایشگاهی از جدیدترین لوازم و مواد آرایشی و بهداشتی برای خدمات حرفه ای داماد استفاده می کند؛ محصولاتی که از کمترین مواد شیمیایی و باکیفیت ترین عناصر در تولید آنها استفاده شده است. گاهی برخی از آرایشگاه ها با شعار خدمات حرفه ای داماد آرایشی را عرضه می کنند که به هیچ وجه برازندۀ یک داماد نیست؛ چهره ای که به خاطر شدت استفاده از برخی مواد مصنوعی به شکلی غیر عادی برق می زند یا تفاوت رنگ در قسمت های مختلف صورت نمایان است که همگی ناشی از ناآگاهی از خدمات حرفه ای داماد می باشد. همه در این امر موافقند که داماد در کنار زیبایی های عروس باید با استفاده از بهترین آرایش جلوه­ای از زیبایی را خلق کند که برای همه پسندیده باشد اما باید اصلاح داماد را به کسی سپرد که می تواند نهایت تناسب را در او ایجاد کند. خدمات حرفه ای داماد باید به شکلی انجام شود که هیچ ضعفی زیر نور فلاش دوربین های عکاسی نمایان نشود و چهرۀ داماد در عکس های عروسی به بهترین وجه ممکن منعکس شود.

1